Після якого модель сказала, що "всі чоловіки козли"
Олівія Вайлд не приховує свого розчарування через новий роман колишнього коханого, Гаррі Стайлса, та її подруги - Емілі Ратаковскі. Олівія вважає, що це зрада моделі, яка була дружна з нею і Гаррі, коли вони зустрічалися. Про це пише Page Six.
Олівія та Гаррі зустрічалися з січня 2021 по листопад 2022 року. З чуток, вони розійшлися друзями. А з Емілі Ратаковскі вони товаришували давно. Емілі навіть виступала на захист Олівії, коли її критикували за роман з чоловіком, молодшим за неї.
Ще нещодавно вони разом були сфотографовані на вечірці Vanity Fair "Оскар" 2023 року, а у червні минулого року Вайлд та Ратаковскі разом веселилися на концерті Стайлса в Парижі.
Отже, коли в Мережі з'явилося відео Емілі Ратаковскі і Гаррі Стайлза, Олівія відчула себе зрадженою.
Джерело повідомляє, що Емілі тепер "умовляє Олівію про прощення". Проте актриса та режисер намагається бути "далі від усього цього". Має проблеми з колишнім партнером, актором Джейсоном Судейкісом, з яким вона розлучилася ще в 2020 році.