Докази добровільної співпраці з ворогом чергової чиновниці на тимчасово окупованій території Луганщини зібрали співробітники СБУ.
Читайте також: СБУ Черкащини допомогла викрити корупційну схему, пов’язану із «зерновою угодою»
Із березня 2022 року територія селища Троїцьке була захоплена армією рф. З метою встановлення і зміцнення окупаційної влади загарбники активно залучали до співпраці місцевих жителів.
За даними слідства, колишня посадовиця Троїцької селищної військової адміністрації добровільно перейшла на бік ворога та займається виконанням організаційно-розпорядчих функцій органів окупаційної влади.
Після окупації чиновниця очолила так званий «архівний сектор адміністрації Троїцького району лнр». Пішовши на угоду з ворогом, колаборантка виконує контроль за виконанням та збереженням псевдодокументів так званої «лнр».
Наразі фігурантці повідомлено про підозру за ч.5 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора у складі організованої групи) Кримінального кодексу Україну.
Викриття та документування незаконних дій проводилося співробітниками СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
За інформацією СБУ в Черкаській області
Запись СБУ Черкащини повідомила про підозру колаборантці, яка співпрацює з ворогом на Луганщині впервые появилась Видання Вичерпно.