У Берліні запрацює центр з оформлення документів для українців

30 March 2023 14:47:10    

У Берліні в п’ятницю у тестовому режимі запрацює центр з оформлення документів, де українці, які перебувають за кордоном, зможуть оформити паспортні документи.

2942_864.jpg (38.55 Kb) Про це йдеться в повідомленні центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс».
Центр запрацює 31 березня за адресою: Am Treptower Park 14, 12435 Berlin, поверх 2.

Як зазначено у повідомленні, режим роботи центру буде тестовим. У цей період відвідувачів обслуговуватимуть з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 за «живою» чергою.
Про повноцінний запуск роботи центру обіцяють повідомити на офіційних ресурсах державного підприємства «Документ».
Сьогодні оформити паспортні документи чи обміняти водійське посвідчення українці можуть у цетрах обслуговування у Туреччині (Стамбул), Чехії (Прага), Словаччині (Братислава) та Польщі (Варшава, Краків, Гданськ, Вроцлав).
За даними Євростату, минулого року країни ЄС надали тимчасовий захист понад 4,3 мільйонам людей з України, які тікали від російської агресії.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2025 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS