
Росіяни почали активно застосовувати крилаті авіабомби. Вони практично щоденно використовують їх у прифронтовій зоні. Про це в етері телемарафону “Єдині новини” повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, пише ПІК.
“Це нова загроза, яка постала перед нами: не залітаючи в зону ураження нашої ППО, вони скидають ці бомби. Бомби по 500 кг летять десятки кілометрів, нагадаю, ця бомба має бойову частину, з цим треба щось робити. Не тільки засобами ППО, які ми чекаємо, але все ж таки посилювати тиск і роботу із західними партнерами щодо створення авіаційної коаліції та надання Україні винищувачів”, – зазначив Ігнат.
Речник Повітряних сил додав, що Україна точно знає, який тип літаків потрібен, аби протистояти постійним російським атакам, адже системи ППО не в змозі покрити всю територію держави.
Читайте також у ПІК:
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram