Хабарі на митниці: віцепрем'єр зробив заяву

03 April 2023 11:56:50    

Парламент має ухвалити законопроект про розмитнення автомобілів у Дії.

Верховна Рада наприкінці лютого вже провалила першу версію законопроекту. Про це в інтерв'ю LIGA.net розповів віцепрем'єр-міністр України Михайло Федоров.

"Я сподіваюсь, що проблема в неідеальності закону і в нашій комунікації з депутатами: десь не вистачило голосів, тому що не було людей в залі", сказав Федоров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У порталі "Дія" з'явилась нова послуга

Він також сказав, що не хоче вірити, що законопроєкт провалили через чиюсь зацікавленість, але "в цій сфері ходять $50-150 млн хабарів на рік".

За словами Федорова, зараз Мінцифри готує оновлену версію ініціативи й буде слідкувати за її розглядом.

"Гарантії, що він буде ухвалений, немає. Але є гарантія, що ми не зупинимося, поки не ухвалимо цей закон. Я просто впевнений: коли на митниці з'явиться перша цифрова послуга такого формату, то почнеться безповоротна трансформація нашої митниці та перетворення її в сервісну організацію", ‒ наголосив Федоров.

Українці отримали можливість купувати військові облігації у системі "Дія". Їхня ціна починається від 900 грн.

У застосунку зʼявилися пенсійні посвідчення, посвідки на постійне чи тимчасове проживання.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2026 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS