Майже 200 набоїв до автоматичної зброї: на Миколаївщині молодика затримали на незаконному збуті боєприпасів (ФОТО)

03 April 2023 12:10:31    

Нині слідчі поліції оголосили зловмиснику про підозру за ч. 1 ст. 263 КК України. За скоєне йому загрожує до семи років ув’язнення.

Про це повідомили в поліції та прокуратурі Миколаївської області, передає Інше ТВ.

Оперуповноважені кримінального блоку та слідчі відділення поліції №1 Вознесенського районного управління виявили та задокументували факт незаконного збуту 34-річним мешканцем Братської громади бойових набоїв калібру 5,45 мм та 7,62 мм в загальній кількості 100 шт та вибухонебезпечний заряд до підствольного гранатомета, за продаж яких молодик отримав 2000 гривень.

У рамках розпочатого кримінального провадження за місцем мешкання чоловіка правоохоронці провели санкціонований обшук. У ході нього виявили та вилучили ще 89 набоїв калібру 5,45 мм до автоматичної зброї.

Поліцейські затримали зловмисника одразу після збуту боєприпасів в порядку ст. 208 КПК України.

Майже 200 набоїв до автоматичної зброї: на Миколаївщині молодика затримали на незаконному збуті боєприпасів (ФОТО) 28Майже 200 набоїв до автоматичної зброї: на Миколаївщині молодика затримали на незаконному збуті боєприпасів (ФОТО) 34Майже 200 набоїв до автоматичної зброї: на Миколаївщині молодика затримали на незаконному збуті боєприпасів (ФОТО) 30Майже 200 набоїв до автоматичної зброї: на Миколаївщині молодика затримали на незаконному збуті боєприпасів (ФОТО) 35Майже 200 набоїв до автоматичної зброї: на Миколаївщині молодика затримали на незаконному збуті боєприпасів (ФОТО) 32Майже 200 набоїв до автоматичної зброї: на Миколаївщині молодика затримали на незаконному збуті боєприпасів (ФОТО) 36

За процесуального керівництва Вознесенської окружної прокуратури поліцейські повідомили зловмиснику про підозру за ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

Усе вилучене поліцейські направили на проведення експертних досліджень.

Розслідування триває.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині поліцейські викрили чоловіка на незаконному зберіганні зброї, боєприпасів та наркозілля (ФОТО)

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2026 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS