Рашисти повідомили про загибель Мадяра під Авдіївкою

04 April 2023 15:58:11    

Рашисти-пропагандисти поширюють інформацію про поранення та загибель Мадяра, однак у його підрозділі записали відео у відповідь

Російські пропагандисти повідомили про загибель на фронті одного з найвідоміших українських воїнів із позивним “Мадяр”, розповсюджуючи фейкове відео на аудиторію росіян у соціальних мережах. Росіяни зняли на камеру мобільного телефону кадри, на яких в окопі нерухомо лежить чоловік, який зовні віддалено схожий на українського військовослужбовця, повідомляє DROBRO.

Відразу кілька відомих “воєнкорів” РФ у своїх Telegram-каналах оперативно опублікували повідомлення про поранення і навіть загибель Мадяра, радіючи ліквідації одного з найгрізніших українських воїнів.

Командир окремої тактичної групи аеророзвідки, військовослужбовець Роберт Бровді з позивним “Мадяр” протягом кількох останніх місяців регулярно “кошмарив” росіян під Бахмутом та Авдіївкою, скидаючи бомби на російських військових із повітря.

Сослуживці Мадяра з іронією відреагували на повідомлення росіян, записавши відео та опублікувавши у Telegram-каналі українського воїна.

Запис Рашисти повідомили про загибель Мадяра під Авдіївкою спершу з'явиться на Новини Дрогобича.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2026 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS