Смарт-кільце Sky Labs CART-I Plus отримало можливість відстеження артеріального тиску

04 April 2023 16:28:03    

Компанія Sky Labs отримала дозвіл на надання користувачам нової можливості моніторингу артеріального тиску за допомогою пристрою CART-I Plus, призначеного для контролю стану здоров’я, виконане у вигляді кільця для носіння на пальці руки.

Кільце CART-I Plus, оснащене датчиком PPG з підтримкою фірмових алгоритмів, може використовуватися для безперервного цілодобового вимірювання та моніторингу артеріального тиску. Пристрій збирає ряд показників, включаючи параметри нічного артеріального тиску, артеріального ранкового тиску і варіабельності артеріального тиску.

За словами Sky Labs, моніторинг артеріального тиску за допомогою смарт-кільця допоможе відслідковувати процес лікування та коригувати дозування ліків, а також вести моніторинг змін у способі життя, включаючи сон, управління стресом, фізичні вправи, споживання алкоголю та реакцію на ліки для нормалізації артеріального тиску. 

“Наша мета – розширити можливості лікування гіпертонії, включаючи нічну гіпертензію, яка останнім часом стала більш затребуваною, і підвищити якість життя амбулаторних пацієнтів за межами лікарень за допомогою ефективного та простого лікування гіпертонії”, – заявив генеральний директор Sky Labs Джек Лі (Jack Lee ).

Компанія Sky Labs зараз працює над отриманням дозволу Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) на використання нової технології до кінця року, а також маркування CE MDR до 2024 року, що означає, що пристрій відповідає вимогам Європейського Союзу.

Перша версія кільця CART від Sky Labs, яка була схвалена MFDS у 2020 році, спочатку дозволяла відслідковувати фібриляцію передсердь, а згодом отримала функцію вимірювання рівня насичення крові киснем (SpO2).

Також раніше newsoboz повідомляв, що компанія Acer  представила електровелисопед Ebii зі штучним інтелектом та GPS-локатором.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2025 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS