Через втрати на фронті у РФ раніше випустять військових з навчальних закладів

09 April 2023 06:14:21    

Керівництво Збройних сил РФ ухвалило рішення завчасно провести випуски з вищих військових навчальних закладів у низці російських міст через великі втрати на війні в Україні. Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.

Так, прийнято рішення про проведення 29 квітня поточного року дострокових випусків з вищих військових навчальних закладів країни-агресора у Москві, Санкт-Петербурзі, Костромі, Пензі, Омську, Тюмені, Казані, Новосибірську, Вольську та Благовєщенську.

При цьому, випуски з ВВНЗ, що готують спеціалістів для військових частин ракетних військ стратегічного призначення, повітряно-космічних сил та військово-морських сил Збройних сил РФ, проводитимуть відповідно до запланованих раніше графіків.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2025 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS