Над Гамбургом нависла небезпечна хмара. Людей вже евакуюють – ЗМІ

09 April 2023 16:48:08    

У неділю, 9 квітня, у німецькому Гамбурзі спалахнула масштабна пожежа.

Як наслідок, місто оповив отруйний дим, пише Bild

За даними видання, загоряння почалося близько 4:30 год. на стоянці вантажівок, було чути вибухи.

Пожежна служба класифікувала цей інцидент як "вкрай небезпечний".

Про постраждалих не сповіщається. Гамбурзька поліція повідомила Reuters, що через пожежу евакуйовано 140 осіб.

Згодом у службі повідомили, що протекли і вибухнули кілька IBC-контейнерів з легкозаймистою рідиною. Внаслідок пожежі в небо піднялися величезні чорні хмари, які вітер відігнав у бік центру міста.

У зв'язку із задимленням і потрапляння в повітря хімічних компонентів пожежники попросили жителів постраждалого району не відкривати вікна і двері, відключити системи вентиляції.

Через пожежу залізничні колії були закриті, поїзди, що курсують між двома найбільшими містами країни Гамбургом і Берліном були затримані або скасовані.

Рятувальники очікують, що ліквідація пожежі триватиме близько доби. Тільки після цього правоохоронці зможуть розпочати розслідування причин загоряння.

Доповнюється...

Читати далі »

 

 

Copyright © 2026 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS