Для розміщення російських військових окупанти виселяють село Лісне у Маріупольському районі.
Про це повідомляє у понеділок, 10 квітня, радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
За його словами, поруч з селищем Нікольське прямо посеред лісу знаходиться село Лісне. Воно зручне для розміщення військових: знаходиться серед лісу, “подалі від людських очей” поруч із з основним місцем розташування росіян в самому Нікольському.
“Тому за сприяння місцевої колаборантки Мухи Наталії окупанти почали виселення мешканців. Буквально на вулицю з націоналізацією будинків. Формально-вигаданий привід – відсутність підтвердження права власності та особистості. Тому, що відсутні домові книги згоріли у конторі лісгоспу у Маріуполі”, – розповів Андрющенко.
Наразі у селі залишилося сім родин, здебільшого пенсіонери. Є кілька родин, що переїхали в село з Маріуполя.
Читайте також:
Окупанти демонтують залізничний вокзал у Маріуполі. ВІДЕО
The post Окупанти виселяють ціле село у Маріупольському районі, щоб розмістити там військових РФ first appeared on Новинарня.