Мешканців Житомирщини попереджають про небезпеку

10 April 2023 12:47:51    

Сьогодні на Житомирщині оголошено І рівень небезпечності – жовтий. За повідомленням Житомирського гідрометцентру, на мешканців області сьогодні, 10 квітня, у другій половині дня з утриманням до кінця доби очікує гроза, місцями град, шквальні пориви вітру до 15-18м/с.

Відтак водіїв закликають бути обережнішими, зважити на погіршення видимості та слизьку дорогу, а також під час сильного дощу рухатись з увімкненими габаритними вогнями та ближнім світлом.

Температура повітря утримається на позначках +11..+13°С.

11 та 12 квітня істотних опадів не очікується, лише місцями короткочасні дощі. Температура вночі +2..+9°, вдень +10..+15°. Наприкінці робочого тижня, 13 та 14 квітня спостерігатимуться не значні опади. Температура утримуватиметься на рівні +8..+16 °С.

Сообщение Мешканців Житомирщини попереджають про небезпеку появились сначала на Times ZT.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2025 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS