В дискусії візьмуть участь:
– Ростислав Держипільський – генеральний директор та художній керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.
– Аліна Токмиленко, підприємниця, директорка з розвитку бізнесу PrompryladRenovation, співзасновниця мережі “23 ресторани”.
– Анатолій Звіжинський – художник, мистецький критик, куратор.
– Віктор Вінтоняк – член правління БАІФ, голова асоціації кінокомісій України.
“Запрошуємо на бінарне лекційне заняття на тему «Судова реформа: очікуваний результат чи безкінечний процес». Спікерами будуть: Ярослав Матуляк, суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду та Ірина Припхан, завідувачка кафедри права та паблічного управління Університету Короля Данила“, – розповіли організатори події.
Подія за участі Олександра Савчука – видавця, кандидата філософських наук та співзасновника «Літературної резиденції “Слово”». Олександр є автором проєктів, які актуалізують для українських читачів і читачок класичні праці з етнографії та мистецтвознавства, розвідки про нашу культуру і її митців (часом, невиправдано забутих).
«Митець є автором полотен із зображенням прикарпатських пейзажів, місцевих пам’яток архітектури, натюрмортів і портретів. Під час події пан Володимир продемонструє власні творчі здобутки, розповість про свій досвід та проведе майстер-клас із живопису», – анонсує подію завідувачка кафедри дизайну УКД Ірина Матоліч
Абстрактні картини Номеди Чюрліоніте. Домінуючою темою художніх робіт є смуток, тривога, образні проєкція на події, що відбулися з 2019 року.
Майстер-клас зі створення паперового колажу від Дмитра Петрини під час якого учасники прослухають короткий ілюстрований виклад про історію колажу та матимуть змогу створити власні композиції. Організатори забезпечують матеріалами, інструментами та необхідними умовами.
За бажанням учасник може прихопити власні підготовлені матеріали – журнали, газети, вирізки, або наприклад зручні ножиці. За бажанням учасників роботи можуть взяти участі у колективній виставці.
Олександр Савчук – видавець, кандидат філософських наук та співзасновник «Літературної резиденції “Слово”». Олександр є автором проєктів, які актуалізують для українських читачів і читачок класичні праці з етнографії та мистецтвознавства, розвідки про нашу культуру і її митців (часом, невиправдано забутих).
“Приходь на благодійний концерт за участі найпопулярніших хітмейкерів нашого часу! Chico & Qatoshi, GOLUBENKO та OSTAP співатимуть для вас, аби ЗСУ зробили окупанту Доброго вечора, ми з України! 100лиця, SKYLERR, ALISA та Тоні Браско розірвуть своЇми хітами”, – наголосили організатори.
Всі кошти з квитків підуть на придбання автомобілів для підрозділів ЗСУ!
Це іронічна історія про пограбування, яке так і не відбулося, про показ квартири, який звів таких різних, але в дечому схожих людей і про тривожність, яка за певних обставин проявляється в кожному з нас.
Вистава про безладну сутність людської природи. Про те, як часом складно зробити вибір. І як одне фатальне рішення може залишити людину під загрозою смерті.
11 квітня, 18:00. ІНТЕРВʼЮ З БОГОМ (розмова без антракту)
12 квітня, 18:00. СОЛОДКА ДАРУСЯ (драма за романом Марії Матіос)
13 Квітня, 18:00. ЛІСОВА ПІСНЯ НА ПОЛІ КРОВІ (метаморфози душі)
14 Квітня, 18:00. НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ПЕРЕМІН (драма за однойменним романом Е.-М. Ремарка)
Вистава “Божевільний день, або пригоди в Торбокаї”
Далеко-далеко звідси, десь за горами, за полями, за прадавніми лісами, є чарівний Торбокрай. Живуть там найрізноманітніші мішки, сумки, валізи, портфелі, пакети, наплічники, ранці, торби і торбинки, а ще телефонні чохли, гаманці та портмоне. І в незвичайному світі цього величезного асортименту мешкає маленька Мішковинка. Вона має добру вдачу і є «чомучкою», як усі діти.
…Якось вона зустріла свого друга Соловейка Моцарта і дізналась, що через хворобу той втратив шанс виступити у місцевому театрі. Мішковинка вирішує йому допомогти… Події в «Торбокраї» розгортаються у сучасній для нас епосі, що відображається у мові, побуті, інтересах персонажів, перевагах і недоліках сучасного життя.
Читайте також у ПІК:
Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram