Від завтра біля автовокзалу «Північний» у Львові перекриють ділянку дороги. Схема об’їзду

11 April 2023 04:18:06    

Йдеться про частину бічного в’їзду на складські приміщення з вул. Б. Хмельницького, від будинку № 233в до будинку № 233.

Від завтра, 11 квітня, у Львові, біля автовокзалу «Північний» перекриють для руху транспорту частину бічного в’їзду на складські приміщення з вул. Б. Хмельницького, від будинку № 233в до будинку № 233.

Джерело: пресслужба ЛМР

Як зазначили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, на рух громадського транспорту перекриття не повпливає, адже він цією ділянкою не курсує. Будівельні ремонтні роботи проводить ТзОВ «Онур» в рамках реконструкції вул. Б. Хмельницького. 

Читайте також: Стало відомо, які вулиці цього року планують відремонтувати у Львові

Схема об'їзду:

Нагадаємо, що від 1 лютого, частину вулиці Яворницького перекрили для проїзду. Причиною є роботи з капітального ремонту.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2025 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS