Черкаси Live

   

22 липня 2019

21 липня 2019

20 липня 2019

19 липня 2019
08:58 - Андрій Маковей Про наш вибір і наше майбутнє Останній тиждень перед виборами завантажений діяльністю як ніколи. Ми працюємо на повну. А люди на о...

Про наш вибір і наше майбутнє

Останній тиждень перед виборами завантажений діяльністю як ніколи. Ми працюємо на повну. А люди на окрузі переживають.

Недобрі чутки - підкуп виборців, перекупування членів ДВК і спостерігачів, обіцянки матеріальної винагороди або проблем у разі непідтримки старостам і головам територіальних одиниць. Список можна продовжувати.

...

Я завжди заспокоюю - вибір завжди за людьми. Взяти чи не взяти кошти. Забути про совість і укласти незаконну угоду. Прийняти на віру порожні обіцянки або боятись пустих погроз. І головне мовчати...

Що передамо у спадок нашим дітям (інфраструктуру, дороги, установи, заклади, культурні надбання), яку основу майбутнього побудуємо для них (освіта, охорона здоров'я, робочі місця, державу діючих і справедливих законів), який приклад подамо тепер(бути чесними і сміливим) Так і будемо жити і споглядати як живуть вони.

Розраховую на вашу підтримку жителі Вижницького, Кіцманського, Путильського і Сторожинецького районів!

З повагою, ваш кандидат .Андрій Маковей.

#Требадіяти #Требаперемагати!

( Андрій Маковей )

18 липня 2019

17 липня 2019

16 липня 2019

15 липня 2019
Найактуальніші новини Черкаси та Черкаської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Черкас, репортажі з місця подій Черкас, економіка Черкаської області, політика Черкаси, культурне життя, спорт в Черкасах.

 

 

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS