Черкаси Live

Інтриги Канівського шлюзу

   

08 липня 2020

07 липня 2020

06 липня 2020

05 липня 2020

04 липня 2020
08:27 - Петро Брижак Сьогодні в Україні святкують День Національної поліції. Свято встановлено згідно з указом Президента від 4 квітня 2018 року. Як ві...

Сьогодні в Україні святкують День Національної поліції.

Свято встановлено згідно з указом Президента від 4 квітня 2018 року. Як відомо, після Революції Гідності в українському суспільстві виникла нагальна потреба у реформуванні силових структур, зокрема і в реформуванні правоохоронної системи.

Вже восени 2014 року було представлено концепцію реформи Міністерства внутрішніх справ, в якій передбачалось створення Національної поліції. Зрештою, 2 липня 2015 року Верховна Рада ухв...алила Закон «Про Національну поліцію».

Відповідно до цього, основні завдання Нацполіціі - реалізація державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримки громадської безпеки і порядку, надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або через надзвичайні ситуації потребують такої допомоги.

З святом шановні правоохоронці! Бажаємо вдачі, впевненості, цілеспрямованості, бадьорості, сміливості, світлого розуму, міцного здоров’я та сил. Нехай кожен день проходить з відзнакою слави, успіху та перемоги, нехай в цьому світі не буде місця злочинності, нехай перед Вами простираються великі простори можливостей та ідей.

( Петро Брижак )

03 липня 2020

02 липня 2020
18:13 - Леся Воронюк Сьогодні - одна із наших крайніх знімальних експедицій соковитого документального фільму Ткацький шлях. Ми в гостях на козацькому ...

Сьогодні - одна із наших крайніх знімальних експедицій соковитого документального фільму Ткацький шлях. Ми в гостях на козацькому хуторі у Олександра Кравченка на Черкащині. Без чого не може існувати ткацтво? Правильно - без стрижки овець 😉 Якщо осмислити ввесь шлях ткацького виробу, то цей виріб - безцінний. Виростити вівцю, постригти, підготувати вовну для пряжі, випрясти, пофарбувати, виткати... І ще багато проміжних і супутніх процесів.
Ткацький шлях - шлях довжиною в на...полегливу майстерну впертість багатьох людей.
Олександр Кравченко переселився у Григорівку Канівського району Черкаської області у 1991 році. Каже, що всі почали будувати незалежну Україну, і він хотів створити свою як частину єдиної великої. Художник за фахом ще й досі іноді пише картини, здебільшого Козака Мамая. Та майже ввесь час поглинає сам хутір - вівці, кози, коні, пасіка. Це - улюблене місце дитячих козацьких таборів та тих, хто шукає затишне усамітнення. Від хутора до Дніпра - 10 хвилин пішки. І мабуть тут Дніпро найпрекрасніший І найчистіший.
Від Києва - 2 години на авто. Можна приїжджати з палатками чи забронювати невеличку сільську кімнату - 50 грн з особи.
#МандруйУкраїноюзЛесеюВоронюк

( Леся Воронюк )

01 липня 2020
10:32 - Георгій Мазурашу Сьогодні початок - з виступів з трибуни. Охочих виступити виявилось 116, плюс віце-спікер, яка виступила за статусом. З МФО «Буков...

Сьогодні початок - з виступів з трибуни. Охочих виступити виявилось 116, плюс віце-спікер, яка виступила за статусом.
З МФО «Буковина» на виступ записались Божик Валерій, Михаил Папиев, Слуга Народу - Мазурашу Георгій - Округ 203 та буковинець, якого не вперше обирають на Черкащині, - Serhiy Rudyk. Сергій єдиний увійшов до прохідної частини списку, другим, виступав, відповідно, третім. Присвятив виступ Дню Канади (вітання знайомим, які продивають у цій дружній для нас країні..., серед понад 1,25 млн, як зазначають).
Про необхідність підтримати області, які найбільше постраждали від повені 2020 (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Чернівецька обл.), говорив з трибуни депутат з сусідньої області Зіновій Андрійович.
Про цю ж проблему в контексті конкретно нашої області ми говорили на брифінгу в парламенті:
https://youtu.be/svr30zo3-0c
Гарного дня, і будьмо здорові!;)

( Георгій Мазурашу )

30 червня 2020
Найактуальніші новини Черкаси та Черкаської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Черкас, репортажі з місця подій Черкас, економіка Черкаської області, політика Черкаси, культурне життя, спорт в Черкасах.

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS