Черкаси Live

   

23 січня 2017

22 січня 2017

21 січня 2017
17:12 - Max Nefyodov #підтримую_Уляну_Супрун Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, як і багато наших колег в Уряді, прикро вражене інф...

#підтримую_Уляну_Супрун

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, як і багато наших колег в Уряді, прикро вражене інформаційною кампанією, яка розгорнулась проти тимчасово виконуючого обов’язки Міністра Міністерство охорони здоров'я України Ulana Suprun та її команди. Ми висловлюємо свою повну підтримку реформі, яку провадить МОЗ, та закликаємо зупинити публічну дискредитацію дій доктора Супрун.

Наша команда як ніхто інший розуміє складнощі та виклики, з якими до...водиться стикатися у впровадженні реформ. Зокрема, супротив прозорим закупівлям лікарських засобів має багато спільного із супротивом корупціонерів під час впровадження Система публічних електронних закупівель ProZorro. Ми стикалися з активною протидією тих, хто набивав кишені на непрозорих “паперових” схемах. І хоча ми й досі стикаємося зі спробами маніпуляцій і саботажу, реформа публічних закупівель триває і демонструє переконливі результати.

Рішучі та сміливі дії з боку доктора Уляни Супрун викликають відчайдушний спротив старої системи. І це зрозуміло, адже нова команда має на меті зруйнувати численні корупційні схеми та провести глобальну реформу системи охорони здоров’я. Ми впевнені, що всі сумлінні лікарі, активісти, науковці, експерти та прості пацієнти підтримають дії нової команди МОЗу і не піддаватимуться на маніпуляції від учасників тіньових схем.

Робити реформи ніколи не просто, але необхідно. А робити реформу в сфері охорони здоров’я - життєво необхідно. Ми впевнені, що стратегія, яку пропонує доктор Уляна Супрун - це шлях до якісної, сучасної та ефективної системи охорони здоров’я в Україні. Це гідна компенсація для лікарів, це добре обладнані лікарні. Це ліки та лікарські засоби за доступними цінами. А головне – це нова сучасна система, яка побудована навколо і заради інтересів пацієнта.

Єдиний спосіб цього досягти - знищити корупцію та побудувати в Україні нову, сучасну і технологічну систему охорони здоров’я. І ми повністю підтримуємо команду доктора Уляни Супрун на цьому непростому шляху.

Команда Мінекономрозвитку та особисто
Степан Кубів
Max Nefyodov
Nataliya Mykolska
Юрий Бровченко
Mikhail Titarchuk

( Max Nefyodov )

20 січня 2017
Найактуальніші новини Черкаси та Черкаської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Черкас, репортажі з місця подій Черкас, економіка Черкаської області, політика Черкаси, культурне життя, спорт в Черкасах.