Черкаси Live

   

23 квітня 2017
19:47 - Olexandr Lisenko Сьогодні не простий день, особливо для сумчан. Сьогодні відзначається третя річниця створення 15-го окремого мотопіхотного батальй...

Сьогодні не простий день, особливо для сумчан. Сьогодні відзначається третя річниця створення 15-го окремого мотопіхотного батальйону.

У цей день хочу побажати військовим, які проходили та проходять в ньому службу, міцного козацького здоров'я, наснаги й невичерпної енергії у вашій нелегкій професії, родинного щастя та миру!

На жаль, особисто не зміг бути присутнім на офіційних заходах, проте я хочу, щоб ви знали, шановні захисники, всі мої сили, уся моя робота та дії спрямо...вані на те, щоб наші Герої відчували турботу та підтримку на своєму шляху. Це і соціальна допомога бійцям та їхнім сім'ям, і видача земельних ділянок, і виділення коштів на будівництво житла, і перший в Україні Центр реабілітації учасників АТО, і ще багато іншого. Це те, що ми зробили сьогодні, але на цьому зупинятися не будемо!

Також у цей день хочеться згадати і тих бійців, які віддали своє життя, аби в нашому місті був мир та спокій. Вічна їм слава! Я дякую вам та низько вклоняюсь за вашу сміливість, мужність та патріотизм!

Разом переможемо!

( Olexandr Lisenko )

22 квітня 2017
12:33 - Oksana Oleksyuk З Днем народження! Хочу побажати Вам здоров"я і впевненої наполегливості для матеріалізації в життя найсміливіших задумів! Нехай в...

З Днем народження! Хочу побажати Вам здоров"я і впевненої наполегливості для матеріалізації в життя найсміливіших задумів! Нехай вчорашні сміливі мрії стануть реальністю сьогоднішнього!

( Oksana Oleksyuk )

21 квітня 2017

20 квітня 2017

19 квітня 2017
Найактуальніші новини Черкаси та Черкаської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Черкас, репортажі з місця подій Черкас, економіка Черкаської області, політика Черкаси, культурне життя, спорт в Черкасах.