Черкаси Live

В горсовете Черкасс снова проводятся обыски

   

24 лютого 2017
11:16 - Народний Контроль - Черкаси Гральний бізнес по-черкаськи. Хто зриває джекпоти, пошиваючи черкащан в дурні? На папері ігровий бізнес заборонений, але насправд...

Гральний бізнес по-черкаськи. Хто зриває джекпоти, пошиваючи черкащан в дурні?

На папері ігровий бізнес заборонений, але насправді квітне. Ігрові павільйони після заборони не зникли, а перейшли в тінь. Наївно було сподіватися, що у країні, де рівень корупції зашкалює, найперспективніший бізнес так легко здасть свої позиції. Спочатку ігрові автомати та рулетки просто працювали нелегально, познімавши свої яскраві вивіски та замаскувавшись іншими. Нині Їхнім прикриттям стала ор...ганізація з гучною назвою "Українська Національна лотерея"

Дивіться у програмі журналістських розслідувань "Народний контроль"

#НароднийКонтроль #НК #Черкаси #Cherkasy #розслідування

( Народний Контроль - Черкаси )

23 лютого 2017

22 лютого 2017
12:59 - Дмитро Уманець 20000 націоналістів об'єднались та прийшли до Верховної Ради аби виставити цій барижній владі ультиматум: "або ви ставите інтереси...

20000 націоналістів об'єднались та прийшли до Верховної Ради аби виставити цій барижній владі ультиматум: "або ви ставите інтереси української нації понад власні кишенькові, або йдіть геть!",- сказав лідер ВО Свобода Олег Тягнибок!

Націоналісти об'єднуються заради захисту інтересів всієї нації!

Слава українській нації!

( Дмитро Уманець )

21 лютого 2017

20 лютого 2017
Найактуальніші новини Черкаси та Черкаської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Черкас, репортажі з місця подій Черкас, економіка Черкаської області, політика Черкаси, культурне життя, спорт в Черкасах.

 

 

 

 

Copyright © 2017 strichka.com
E-mail: info@mass-media.info
Powered by QCMS